Obráběcí stroje a příslušenství od roku 1991

Newall

Newall_logo-web-150px


PROFIL SPOLEČNOSTI

newall-produkty

Firmu Newall, založenou v roce 1968, dovedla potřeba spolehlivých a vysoce přesných lineárních snímačů polohy v roce 1973 k vývoji svého světově proslulého lineárního snímače Spherosyn se skutečně jedinečnou konstrukcí, díky které žádná součást elektrických nebo měřících obvodů není vystavována drsnému dílenskému prostředí.

Výrobky firmy Newall zahrnují širokou nabídku zobrazovacích jednotek (panelů) systémů digitálního odečítání polohy, každou specificky navrženou a určenou pro zvýšení produktivity stroje.Tato řada zobrazovacích jednotek je vyvinuta tak, aby obsáhla některé z nejvyspělejších a nejprodávanějších systémů odečítání, které jsou dnes k dispozici.

Firma Newall se sídlem v Leicesteru ve Velké Británii zesílila a právem se stala respektovaným výrobcem v oblasti technologií systémů digitálního odečítání a lineárních snímačů. 85% výrobků firmy Newall je vyváženo na trhy ve více než 60ti zemích světa.

Od roku 1998 vyrábí firma Newall čtecí hlavy pro zpracování digitálního signálu, umožňující spojení digitálních lineárních snímačů Spherosyn a Microsyn přímo s CNC a PLC zařízeními s diferenčním kvadraturním nebo sinusovým vstupem.  S digitálním lineárním páskovým snímačem Magnasyn se jedná o ucelenou řadu výrobků, pokrývajících většinu zpětnovazebních aplikací.

V roce 2002 společnost Newall vyvinula absolutní lineární snímač založený na technologii Spherosyn. Vývoj výstupních protokolů umožňuje připojení k dlouhé řadě řídících jednotek včetně seriového rozhraní Fanuc nebo Siemens.

Koncem roku 2004 se firma Newall stala součástí amerického sdružení BEI Technologies, výrobce inteligentních snímačů a prvků řízení pohybu.

Newall nyní nabízí celou řadu lineárních zpětnovazebních snímačů, které vyhovují podmínkám i toho nejdrsnějšího výrobního prostředí. 

Řešíte modernizaci obráběcích a tvářecích strojů?newall-dp-1200

Nabízíme Vám:

„Odměřování  vhodné svou konstrukcí  a robustností na obráběcí a tvářecí stroje do nejnáročnějších podmínek těžkých obroben a mechanických dílen, což deklarujeme 10 letou zárukou.“

 

Pořízením získáte:

  •          zvýšení produktivity a přesnosti
  •          eliminaci nepřesnosti posunových šroubů a matic u starších strojů
  •          snížení zmetkovitosti
  •          hermeticky uzavřený systém odolný proti ocelovým třískám, litinovému i grafitovému prachu, chladící kapalině (krytí IP67), brusivu

Nechcete-li brát ohled na funkčnost v jakémkoli provozu, zvolte odměřování Newall.

newal-světová-mapapng

 

Profil
společnosti – www.newall.co.uk