Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pro optimální využití našich stránek doporučujeme povolit používání Cookies. Kliknutím na tlačítko "potvrdit" souhlasíte s jejich použitím. Více informací

Univerzální hydraulická sklíčidla GRIPFAST


Hydraulická sklíčidla Gripfast jsou žhavou novinkou celosvětově známého výrobce firmy Pratt Burned International, patřícího do skupiny výrobců 600 Group z Velké Británie. Univerzální aplikace kombinovaného hydraulického sklíčidla Gripfast spočívá v možnosti upínání polotovarů obrobků do čelistí, ale také do kleštin nebo i upínacích trnů.

 

Čas ušetřený při výměně čelistí může sklíčidlo Gripfast zaplatit do 6 měsíců.Tisková zpráva

Kombinované (univerzální) hydraulické sklíčidlo Gripfast vynikne zejména, když je použito na produkčních CNC soustružnických centrech pro středně až malosériovou výrobu, umožňujíce obsluhám CNC soustruhů zvýšit produktivitu práce minimalizací vedlejších (upínacích) časů. Gripfast je nyní nově používán, jako standardní vybavení nových CNC produkčních soustružnických center Tornado od výrobce Colchester, na nichž zajišťuje obrábění s vysokými rychlostmi a vysokou přesností spolu s rychlým přechodem mezi různými obrobky.

Další význačné rysy uvedeného sklíčidla jsou: