Obráběcí stroje a příslušenství od roku 1991

Soustruhy

Soustruhy

Naší nespornou výhodou je kvalita a široká nabídka našeho sortimentu ručně ovládaných a CNC řízených soustruhů. Dodáváme všechny typy soustruhů od klasických přes mechatronické (ruční/CNC řízené stroje) až po plně automatizované CNC soustruhy a soustružnická centra.

O rozsáhlém sortimentu vypovídá rozměrová variabilita našich strojů, nabízíme soustruhy s točnou délkou od 235 mm do 12000 mm mezi hroty a oběžným průměrem nad ložem od 200 mm do 2030 mm.

Univerzální hrotové soustruhy Harrison jsou využívány především pro výrobu přesných dílců zejména v nástrojárnách, vývojových dílnách a také při výuce v odborných technických školách.

Ke konvenčním soustruhům doporučujeme:

Mechatronické soustruhy jsou určeny pro efektivní opakovanou kusovou, malosériovou, případně v CNC režimu řízení až středně sériovou výrobu dílců s vysokou přesností a kvalitou povrchu.

K mechatronickým soustruhům doporučujeme japonské odlučovače mlhoviny a aerosolů:

CNC soustruhy a soustružnická centra jsou stroje určené pro vysoce efektivní práci v jediném uzavřeném strojním cyklu. Z CNC soustruhů nabízíme japonské stroje Miyano a anglické stroje Colchester Typhoon.

K CNC soustruhům a soustružnickým centrům doporučujeme japonské odlučovače mlhoviny a aerosolů: