Obráběcí stroje a příslušenství od roku 1991

COMEV

logo


PROFIL SPOLEČNOSTI

HR_11

Historie společnosti Comev začala s 13 nadšenými zaměstnanci vyrábějícími soustruhy. V roce 1958 tito lidé založili Soc.Coop.Comm, která se později přeměnila na společnost Comev SPA, jak je známa dodnes. Comev je jediná společnost v Itálii a jedna z velmi mála společností v Evropě, které navrhují a vyrábějí všechny své soustruhy doma ve svém závodě, nacházejícím se ve střední Itálii. Zákazníci se tedy mohou spolehnout na prvotřídní servis.

HR_02-250x156

Díky dodávkám produktů nejvyšší kvality a úspěšné obchodní strategii získala společnost Comev dobrou mezinárodní reputaci prodejem více než 9000 strojů. Průběžné investice do technologie společně s vysoce kvalifikovaným personálem zaručují, že si společnost Comev udržuje pověst předního dodavatele konvenčních a CNC soustruhů.

Projektové možnosti firmy Comev zaručují shodu se  všemi příslušnými mezinárodními normami a umožňuje výrobu strojů na zakázku, aby vyhovovaly přesně potřebám zákazníků.

Vysoce kvalifikovaná pracovní síla je zárukou, že stroje poskytují přesnost, spolehlivost a dlouhou životnost.

Široká řada produktů společnosti Comev poskytuje optimální možnost výběru pro řešení výrobních požadavků. Posláním společnosti Comev je stavět na tradicích minulosti a vyvíjet a vyrábět sortiment prvotřídních strojů, které budou splňovat stále rostoucí světové požadavky.

Oficiální web společnosti: http://www.comev.eu/en

azienda-dalsiHR_00_fotoaerea