Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pro optimální využití našich stránek doporučujeme povolit používání Cookies. Kliknutím na tlačítko "potvrdit" souhlasíte s jejich použitím. Více informací

Aktualita

Novinka v našem sortimentu - dlouhotočné soustruhy CINCOM

Datum: 1.06.2020


NOVÁ ZNAČKA V NAŠEM PORTFOLIU

Již přes deset let Vám zprostředkováváme japonské soutruhy MIYANO, které se vyznačují vysokou produktivitou ve výrobě a nadstandardní kvalitou provedení. Tyto jejich vlastnosti jsou nezbytným předpokladem pro dosažení vynikajících výsledků při obrábění Vašich výrobků.

K soustruhům Miyano jsme nyní nově zařadili do svého portfolia, další značku japonského výrobce CITIZEN, dlouhotočné soutruhy CINCOM, které dosahují vysokých výkonů i při obrábění dlouhých obrobků malých průměrů.

Citizen Machinery Europe GmbH úspěšně prodává dlouhotočné soustruhy s pevnými hlavami a automatické CNC soustruhy značek Cincom a Miyano po celém Německu a ve velké části Evropy a to již po mnoho desetiletí. S našimi třemi německými pobočkami v Esslingenu, Villingendorfu a Neussu jsme vždy osobně k dispozici a připraveni odpovědět na všechny Vaše dotazy týkající se prodeje, servisu, technologie a dalších otázek spojených s námi dodávanými produkty. Poskytujeme komplexní marketingový servis pro celou Evropu.

Pod značkou Cincom prodáváme dlouhotočné soustruhy,  dosahující vysokých výkonů i při obrábění dlouhých obrobků malých průměrů.

NEJVYŠŠÍ FLEXIBILITA, VYNIKAJÍCÍ VÝKON A EFEKTIVITA, JEDNODUCHÁ OBSLUHA.

  • Stroje s posuvným vřeteníkem Cincom jsou synonymem pro CNC dlouhotočné  automatické soustruhy.
  • Jsou maximálně flexibilní a jsou schopny zvládnout širokou škálu složitých obráběcích úloh.
  • Soustruhy s vodícím pouzdrem a posuvným vřetenem byly speciálně navrženy pro obrábění dlouhých obrobků malých průměrů.
  • Většina modelů strojů Cincom s vodícím pouzdrem lze provozovat i bez vodicího pouzdra (krátký rotační režim).

S tradicí a inovacemi na vlně doby

Citizen Holding Co., LTD. je japonský výrobce mikrotechnologií a světový lídr na trhu v této oblasti. Společnost je rozdělena do pěti obchodních oblastí: hodinek, elektronických výrobků, obráběcích strojů, zařízení a komponentů, dalších výrobků a služeb. Zaměstnává přibližně 19 000 lidí po celém světě. Holdingová společnost sídlí v japonském Tokiu. Společnost je v portfoliu tokijské burzy cenných papírů.

Citizen - Produkty ocenili i občané.

Historie Citizen začíná v roce 1920 v Japonsku. V té době byly první kapesní hodinky vyráběny v malých sériích pod názvem "Shokosha Watch Research Institute", mimo jiné i pro japonského císaře. Jméno Citizen bylo zavedeno v roce 1924 na žádost tehdejšího starosty Tokia.  Mělo by zosobňovat skutečnost, že firma vyrábí výrobky užitečné všem lidem („občanům“).

Světoznámá hodinářská výroba.

V roce 1930 vznikla společnost "Citizen Watch CO. Ltd.", která do dnešních dnů vyrábí světoznámé hodinky. Získané dovednosti v miniaturizaci, přesnosti a výrobě byly použity v následujících desetiletích k vývoji široké škály vysoce kvalitních elektronických výrobků. Citizen má nyní holdingovou strukturu a čtyři hlavní produktové řady: hodinky, zařízení a součástky, elektronické výrobky a obráběcí stroje.

Lídr v dlouhotočných a standardních soustruzích.

Od roku 1970, Citizen zahájil distribuci soustruhů produktové řady Cincom také v Evropě. V roce 1992 byla převzata firma „Boley“, která stavěla automatické soustruhy v Esslingenu. Od fúze s Miyano Machinery Europe v roce 2011 se produktové řady pro dlouhé a krátké automatické soustruhy nazývají "Cincom" a "Miyano" a od roku 2013 "Ocean".

Vhodná standardní a speciální řešení

Kromě standardizovaných postupů nabízí Citizen Machinery Europe zákazníkům speciální řešení šitá na míru. V technologickém centru v Esslingennu vyvíjejí inženýři a technici výrobní procesy, aplikace a individuální aplikace tak, aby zákazníci měli vždy rozhodující konkurenční výhodu. Podle motta "Proč obtížné, pokud je to snadné", odborníci spoléhají na nejjednodušší a nejautomatizovanější procesní řešení, která nejen snižují zdroje chyb, ale také šetří spoustu času.

 

Citizen Holding Co., LTD

Založeno:  28.05.1930
Kapitál: ¥ 32.648,89 mil.
Zaměstnanci: 19.173
k 31.05.2015
Adresa: 6-1-12 Tanashi-cho,
Nishi-Tokyo-shi,
Tokyo.
Japan 188-8511,
Prezident a generální ředitel: Toshio Tokura
www.citizen.co.jp/global

 

Silná řešení pro silná průmyslová odvětví

Obrábíme vše: od špičky pera až po šrouby do letadel, od kuličkových ložisek až po armatury. Různé položky na světě závisí na automatickém soustružení. Ať už pro malé, střední nebo velké množství, Citizen má řešení pro vás pro všechny.

Automobilový průmysl

Několik milionů obrobků je každodenně vyrobeno na automatických soustruzích Citizen, včetně ventilů, kulových čepů, částí motorů a prvků pro zavěšení kol, systému ABS, airbagů, hydraulického systému atd.

Mikromechanika

Citizen pochází z tohoto oboru a dodává automatické soustruhy, na kterých se vyrábějí nejmenší díly pro hodinářský průmysl, nebo mnoho dalších soustružnických dílů s velmi vysokou přesností, zejména ozubených kol, různých šroubů, nepokojů atd.

Lékařská technologie

Tento dynamický trh je vybavován CITIZENEM automatickými soustruhy, všude tam, kde se vyrábějí lékařské nástroje, jako jsou zubní vrtáky a hlavy, stejně jako implantáty. Taktéž je tomu tak u výrobců dílů pro ortopedickou chirurgii: kostní šrouby, kostní dlahy kloubní náhrady atd..

Pneumatika a hydraulika

Na soustruzích Citizen je vyráběno velké množství vysoce přesných dílů pro toto odvětví, jako jsou všemožné plunžry, písty, šoupátka, díly hydraulických a pneumatických ventilů, ventilová tělesa, hadicové spojky, díly hydraulických čerpadel a hydromotorů apod.

 

CITIZEN a Ekologie

Udržitelná řešení, která se již dnes vyplácejí Citizen vyvíjí automatické soustruhy, které splňují vysoké nároky výrobních společností na udržitelná a ekonomická řešení. V souladu s našimi pokyny jsme odhodláni upřednostňovat dodavatele, kteří aktivně podporují environmentální management při nákupu výrobků, komponentů a surovin šetrných k životnímu prostředí. Naše CNC automatické stroje jsou obzvláště úsporné, obnovují energii a mohou být provozovány způsobem, který šetří zdroje. Tímto způsobem již Citizen spojuje budoucí téma udržitelnosti s nejvyšší ekonomickou efektivitou.